Menu dostępności (CTRL+U)
Zmień kontrast
Podświetl linki
Zatrzymaj animacje
Powiększ tekst
Szerokość tekstu
Wysokość linii
Resetuj ustawienia
opublikowano: 23 kwietnia 2024

Specjalistka z Centrum Zdrowia Psychicznego omawia Program "Psycholog w każdej gminie" w wywiadzie dla Radia RDN
Nasza ceniona specjalistka, psycholog z Centrum Zdrowia Psychicznego, miała zaszczyt podzielić się swoimi spostrzeżeniami w szczegółowym wywiadzie dla Radia RDN. Tematem rozmowy był przełomowy Program "Psycholog w każdej gminie" oraz ogólna sytuacja zdrowia psychicznego w naszych społecznościach.

Dostęp do opieki psychologicznej blisko domu
Program "Psycholog w każdej gminie" jest odpowiedzią na rosnące zapotrzebowanie na profesjonalną opiekę psychologiczną wśród mieszkańców mniejszych i odległych miejscowości. Celem tego projektu jest zapewnienie każdej gminie dostępu do kwalifikowanych specjalistów, co ma kluczowe znaczenie dla poprawy zdrowia psychicznego na poziomie lokalnym.

Znaczenie zdrowia psychicznego w życiu społecznym
Podczas wywiadu nasza psycholog podkreśliła, jak ważne jest zrozumienie i wsparcie dla osób borykających się z problemami psychicznymi, szczególnie w trudnych czasach. Program nie tylko ułatwia dostęp do specjalistów, ale także edukuje społeczności, jak radzić sobie z wyzwaniami zdrowotnymi i promować zdrowie psychiczne.

Posłuchaj wywiadu
Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do wysłuchania tego fascynującego wywiadu, który zostanie wyemitowany dziś (23.04) na antenie Radia RDN o godzinie 17:10. To świetna okazja, by dowiedzieć się więcej o inicjatywach, które mają realny wpływ na poprawę jakości życia w naszym regionie.

 

Kontynuując przeglądanie tej strony, akceptujesz pliki cookies. Więcej na ten temat znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.