Menu dostępności (CTRL+U)
Zmień kontrast
Podświetl linki
Zatrzymaj animacje
Powiększ tekst
Szerokość tekstu
Wysokość linii
Resetuj ustawienia
opublikowano: 19 kwietnia 2024

Centrum Zdrowia Tuchów w świetle mediów: innowacyjny program "Psycholog w każdej gminie"
W naszym ciągłym dążeniu do poprawy dostępności opieki zdrowotnej, Centrum Zdrowia Tuchów jest dumne z rozpoznania, które zyskało dzięki inicjatywie "Psycholog w każdej gminie". Ten pionierski program, realizowany w ramach Centrum Zdrowia Psychicznego, został niedawno wyróżniony w artykule na portalu RynekZdrowia.pl, podkreślającym jego znaczenie i pozytywny wpływ na społeczność lokalną Małopolski.

O programie "Psycholog w każdej gminie"
Program "Psycholog w każdej gminie" jest naszą odpowiedzią na rosnące potrzeby wsparcia psychologicznego w społecznościach lokalnych. Został on zaprojektowany w taki sposób, by umożliwić mieszkańcom gmin łatwy dostęp do kwalifikowanych specjalistów z zakresu zdrowia psychicznego. Dzięki temu mieszkańcy Małopolski, niezależnie od miejsca zamieszkania, mogą liczyć na profesjonalne wsparcie blisko domu.

Dlaczego jest to ważne?
Zdrowie psychiczne to fundament naszego codziennego funkcjonowania, a dostęp do specjalistycznej pomocy psychologicznej może być kluczowy w momentach życiowych kryzysów. Program "Psycholog w każdej gminie" gwarantuje, że żadna osoba potrzebująca wsparcia nie zostanie pozostawiona sama sobie. Jest to krok ku budowaniu bardziej zintegrowanej, świadomej i zdrowej społeczności.

Zachęcamy do lektury
Artykuł opublikowany na portalu RynekZdrowia.pl szczegółowo opisuje cele i mechanizmy działania naszego programu, a także zawiera opinie ekspertów i relacje beneficjentów, którzy na co dzień doświadczają jego pozytywnych efektów. To doskonała okazja, by dowiedzieć się więcej o tym, jak inicjatywa "Psycholog w każdej gminie" wpływa na życie mieszkańców i jakie przynosi korzyści.

Dostęp do artykułu znajduje się pod linkiem: https://www.rynekzdrowia.pl/Uslugi-medyczne/Realna-pomoc-blisko-Ciebie-Innowacyjny-program-Centrum-Zdrowia-Tuchow-Psycholog-w-kazdej-gminie,257383,8.html?fbclid=IwZXh0bgNhZW0CMTAAAR2PcGd9UG23QNV2V6GHSKkFq1vyY0zu-TJyONFxTVy_mi7tPGex1rulgMM_aem_ASnMygvLKVvCevBwhjhjpWy-xGlveGHABNZTHFN2nPLnvSnY_n9u6HbAPbnUNRBbJCCMaoEwwZXh5lUrnQ0KHF4T 

 

Kontynuując przeglądanie tej strony, akceptujesz pliki cookies. Więcej na ten temat znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.