fbpx

My niżej podpisane Anna Kita  i Józefa Kowalczyk pragniemy z całego serca pogratulować, że zatrudniacie  tak wspaniałą osobę jak panią lekarz Magdalenę Bednarenko. Na Wasze ręce dziękujemy Jej za zaangażowanie, trud i pomoc naszej rodzinie, wyrażamy wielką wdzięczność  pani lekarz Magdalenie Bednarenko.

Pani lekarz Magdalena Bednarenko jest lekarzem rodzinnym naszej rodziny od wielu lat. Od około 10 lat rodzice nasi z uwagi na wiek i niepełnosprawność wymagali i wymagają częstej pomocy medycznej.  Aktualnie opiekuje się naszą 95 letnią mamą, niepełnosprawną Marią Smołucha a także opiekowała się naszym tatą, już nieżyjącym od roku – Władysławem. Lekarz Magdalena Bednarenko jest wspaniałą, dyspozycyjną, wykonującą swoje obowiązki w sposób kompetentny i profesjonalny. Ma bardzo dobry kontakt z osobą chorą i ich rodziną. Zawsze służy radą i pomocą. Cechuje Ją wysoka kultura osobista, empatia, opiekuńczość, cierpliwość, wyrozumiałość. Chętnie dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem, wspomaga nas w opiece nad rodzicami. Jest uśmiechnięta, dodaje otuchy, jest oczekiwana przez nas i rodziców. Zawsze możemy na Nią liczyć. Poświęca pacjentowi wystarczająco dużo uwagi, patrzy na chorego wieloaspektowo. Jest cierpliwa, nie pogania, nie pospiesza, mówi spokojnie, wyjaśnia dokładnie jednostkę chorobową, omawia zawsze jak należy przyjmować leki, jak się odżywiać, jak postępować z chorym. Słucha tego, co mówimy. Jest zawsze dostępna, gdy coś się dzieje.

Okazywana troska i profesjonalna opieka przynosiła i przynosi ulgę w cierpieniu zarówno fizycznym jak i psychicznym rodzicom, a wsparcie psychiczne ze strony Pani Magdaleny i świadomość, że są  objęci tak dobrą opieką oraz że można zawsze liczyć na Jej pomoc przynosi ulgę również rodzinie. Świadomość, że jesteśmy w tak dobrych rękach, ma dla nas ogromne znaczenie.

Dziękujemy bardzo za oddaną pracę i poświęcenie, za profesjonalną i troskliwą opiekę medyczną, za codzienny trud podejmowany z wielką starannością i życzliwością przy naszej Mamie i Tacie. Dziękujemy za słowa wsparcia i pocieszenia. Pani lekarz Magdalena Bednarenko jest lekarzem z powołania. DZIĘKUJEMY