logo_czs

 

Profilaktyka onkologiczna, ze szczególnym uwzględnieniem raka piersi oraz promocja zdrowia. To główne cele programu Zrób to mammo, którego realizację rozpoczyna Centrum Zdrowia Tuchów. Inaugurację działań zaplanowano na Dzień Matki.

 

W zależności od stopnia zainteresowania pacjentek propozycje edukacyjne będą dotyczyły ograniczenia ryzyka zachorowania i samej diagnostyki.

 

W szpitalu rodzinnym Centrum Zdrowia Tuchów pojawi się platforma multimedialna z tymi materiałami edukacyjnymi. Można będzie się z nimi zapoznać, ale także porozmawiać z edukatorem programu. Wszystkiemu towarzyszą szeroko otwarte drzwi tuchowskiej pracowni mammograficznej. Na bezpłatne badania zaproszone są kobiety w wieku 50-69 lat z powiatów tarnowskiego, brzeskiego, dąbrowskiego, gorlickiego i z Tarnowa, które nie badały się w ciągu ostatnich dwóch lat. Panie, które miały przypadki zachorowań w najbliższej rodzinie powinny się badać co rok.

 

Aby się zarejestrować wystarczy zatelefonować pod numer 604 430 775.

 

Osoby, dla których barierą jest dojazd na badania mogą liczyć na zwrot kosztów. Aby umożliwić diagnostykę paniom, które opiekują się obłożnie chorymi członkami rodziny przewidziano możliwość zapewnienie zastępstwa w sprawowaniu opieki na czas badań.

 

Program dotyczący profilaktyki raka piersi został dofinansowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020 kwotą 1 179 223,80 zł.

Kacalski Juliusz Ulotka1 Ulotka2

 

Dokumenty aplikacyjne:

 

Formularz zgłoszeniowy – pacjent:

pdf-icon

 

 

Deklaracja uczestnictwa – pacjent:

pdf-icon

 

 

Wniosek o zwrot kosztów dojazdu:

pdf-icon

 

 

Oświadczenie o dowozie:

pdf-icon

 

 

Oświadczenie o opiekunach:

pdf-icon

 

 

Formularz zgłoszeniowy – lekarz:

pdf-icon

 

 

Deklaracja uczestnictwa – lekarz:

pdf-icon

 

 

 

Ogłoszenie nr 1 z dnia 19.06.2019 r.:
ZAPYTANIE OFERTOWE NR 2/RPMP8.6.2/19/R

pdf-icon

 

 

Załącznik nr 1:
pdf-icon

 

 

Załącznik nr 2:
pdf-icon

 

 

Ogłoszenie nr 2 z dnia 01.07.2019 r.
Zarząd Centrum Zdrowia Tuchów Sp. z o.o. zaprasza wszystkich zainteresowanych Dostawców do wzięcia udziału w organizowanym konkursie ofert na Świadczenie usług teleinformatycznych obejmujących wysyłkę wiadomości tekstowych sms do potencjalnych uczestniczek projektu z materiałami informacyjno-edukacyjnymi w okresie od sierpnia 2019 r. do marca  2021 r. na podstawie bazy danych grupy docelowej posiadanej przez Wykonawcę.

ZAPYTANIE OFERTOWE  3/RPMP8.6.2/19/R

pdf-icon

 

 

Załącznik nr 1:
pdf-icon

 

 

Załącznik nr 2:
pdf-icon