fbpx

Od poniedziałku 22 czerwca świadczenia z Zespole Poradni będą się realizowane nie tylko w formie teleporady, ale także wizyty stacjonarnej. Dotyczy to także przyjęć Pacjentek w Poradni Ginekologiczno-Położniczej. Powracają też wizyty u stomatologów, świadczenia Ośrodka Psychoterapii oraz zabiegi rehabilitacyjne. Rusza także blok diagnostyczny z pracowniami tomografii i mammografii.

Oznacza to, że wracają też zabiegi diagnostyczne udzielane ramach programu Zrób to mammo. Już wznowione zostały badania prenatalne z programu Dobry początek. Personel rejestracji będzie się kontaktował z Pacjentami telefonicznie w celu uzgodnienia nowych terminów wykonania poszczególnych świadczeń.

Wciąż utrzymane są środki bezpieczeństwa w postaci mierzenia temperatury i wywiadów epidemicznych. Mają one ustrzec Pacjentów i personel przez rozprzestrzenianiem się wirusa SARS-CoC-2. Osoby przyjmowane na oddziały szpitalne do świadczeń planowych nadal są poddawane testom na koronawiusa, które trzeba wykonać na trzy dni przed przyjęciem. Zarejestrowanie się w punkcie pobrań jest możliwe telefonicznie w godzinach od 10:00 do 12:00 pod numerem 14 653 51 17.

Przypomnijmy, że porody w Tuchowie odbywają się planowo. W szpitalu dotychczas nie odnotowano żadnych zakażeń. Obowiązujące procedury mają charakter prewencyjny i zostały wprowadzone w trosce o zdrowie Pacjentów oraz Personelu, który także poddawany jest testom.


Skip to content