Pracownia oferuje pełną gamę badań laboratoryjnych z zakresu analityki ogólnej, hematologii, biochemii, serologii grup krwi, autoimmunologii, mikrobiologii, hormonów i markerów nowotworowych, chorób infekcyjnych i genetycznych. Analizy wykonywane są w oparciu o najwyższe standardy medyczne i posiadają polski certyfikat jakości i wiarygodności Centralnego Ośrodka Badań Jakości w Diagnostyce Laboratoryjnej i Instytutu Hematologii i Transfuzjologii oraz brytyjski RANDOX. Badania przeprowadzane są na sprzęcie renomowanych światowych firm: Roche Diagnostics, Abbott, Siemens.

Pacjenci ze skierowaniem od lekarza w ramach ubezpieczenia zdrowotnego w NFZ są przyjmowani od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:00 do 11:00.

Całodobowo badania są wykonywane dla: oddziałów szpitalnych, punktu przyjęć planowych, pacjentów nocnej i świątecznej opieki całodobowej , badania pilne i badania komercyjne.

Wydawanie wyników oraz ich kopii odbywa się od poniedziałku do piątku w godzinach od 15:00 do 17:00. Terminy odbioru niektórych wyników są ustalane indywidualnie.