fbpx

Występ kapeli góralskiej Howerna, bezpłatna degustacja pysznych potraw przygotowanych przez koła gospodyń wiejskich, animacje i zabawy dla dzieci.  To elementy programu Pikniku Rodzinnego, który w Amfiteatrze w Gromniku 18 lipca organizują miejscowe władze samorządowe. Podczas imprezy, w czasie akcji realizowanej przez Centrum Zdrowia Tuchów, można się będzie zaszczepić przeciwko COVID-19.

Szczepionka firmy Johnson & Johnson podawana będzie w jednej dawce w godzinach od 10:00 do 17:00. Osoby zainteresowane powinny mieć ukończone 18. lat. Nie muszą się wcześniej rejestrować, ale wymagane jest posiadanie dokumentu tożsamości. Dla usprawnienia akcji osoby zainteresowane mogą także wcześniej pobrać z sieci i wypełnić ankietę niezbędną przy kwalifikacji do szczepień. Podobne akcja organizowana niedawno podczas otwarcia Parku Zdrojowego w Ciężkowicach cieszyła się sporą popularnością. Blisko 250 osób zdecydowało się na przyjęcie szczepionki.  Przypomnijmy, że preparat Johnson & Johnson daje pacjentowi podobną odporność, jaką uzyskałby po dwóch dawkach szczepionek innych firm.

Podczas Pikniku Rodzinnego w amfiteatrze staną dmuchane zamki. Będą quizy i zabawy ekologiczne oraz zajęcia artystyczne. Strażacy będą prezentować swój sprzęt. Ponadto można będzie wziąć udział w Narodowym Spisie Powszechnym i uzyskać informację na temat programu Czyste Powietrze.  Program imprezy zamknie koncert kapeli Howerna, który rozpocznie się o 16:00.


Skip to content