plakat Podziel sie nadzieją

Program kabaretowy w wykonaniu słynnych aktorów z serialowej ławeczki będą mogli obejrzeć pracownicy Centrum Zdrowia Tuchów. Kabaret Kałamasz z programem z popularnego serialu telewizyjnego wystąpi 19 października o godz.19-ej w Hali widowiskowej przy ul. Gumniskiej. Bilety to cegiełki charytatywne w cenie 30 zł. Jednak dla pracowników CZT po dofinansowaniu są one dostępne za 5 złotych. Szczegóły w sekretariacie pod numerem tel. 14 65 35 101.

W sumie dla pracowników Centrum Zdrowia Tuchów do rozdystrybuowania przygotowano ponad 100 cegiełek. Ulubieńcy prostych ludzi i prezesów spółek w programie kabaretowym „Z ławeczki do Europy” pokazują światu nasz „produkt eksportowy” czyli filozofa, miłośnika tanich trunków z ławeczki przed sklepem. Sami o sobie piszą: najmłodszy kabaret w nie najmłodszym składzie. Hadziukowi czyli Bogdanowi Kalusowi – zdobywcy tytułu – Świr Roku 2008 – w kategorii aktor towarzyszy Solejuk czyli Sylwester Maciejewski – stały bywalec wilkowyjskiej ławeczki. Występują w towarzystwie Jacka Łapota – twórcy kabaretu Długi, autora wielu audycji radiowych i telewizyjnych, związanego z radiową Trójką i różnymi projektami telewizyjnymi oraz Dariusza Szwedy – pianisty, kompozytora i aranżera.

Podczas Koncertu Charytatywnego organizowanego przez fundację „Podziel się nadzieją” zagra także gitarzysta – gwiazda hiszpańskiej Teneryfy Moises Bethencourt . Ponadto wystąpią tancerze ze Studia Tańca Honorata.