MENU:
INFORMACJA O PROJEKCIE

ZAPYTANIA OFERTOWE

 

W październiku 2012r. podpisano z Wojewódzkim Urzędem Pracy w Krakowie umowę o dofinansowanie projektu pt: „W trosce o Ciebie – Doskonalenie kadr Centrum Zdrowia Tuchów Sp. z o.o.”

Projekt realizowany jest w okresie: 01.10.2012 – 30.04.2014

CELEM głównym projektu jest doskonalenie strategicznych obszarów działalności Centrum Zdrowia Tuchów Sp. z o.o. poprzez rozwój kompetencji pracowników, w tym: kierownictwa, personelu medycznego oraz administracyjnego, w ramach pełnionych przez nich funkcji

 

Projekt zakłada przeszkolenie 104 pracowników Centrum Zdrowia Tuchów Sp. z o.o.

 

Szczegóły związane z rekrutacją pracowników do projektu znajdują się w poniższych dokumentach:

  • ZASADY REKRUTACJI DO PROJEKTU z dnia 01.10.2012 - pobierz:

W ramach ww. projektu nasi pracownicy wezmą udział w szkoleniach i kursach realizowanych w podziale na poniższe bloki i moduły:             

  • BLOK 1: Rozwój kompetencji Kadry medycznej

Moduł I Zadowolony pracownik = Zadowolony pacjent (Szkolenia interpersonalne)

Moduł II: Profesjonalna kadra medyczna (Szkolenia prawne)

Moduł III: Profesjonalna kadra medyczna (Szkolenia zawodowe)

Moduł IV: Profesjonalna kadra medyczna (Szkolenia językowe)

  • BLOK 2: Rozwój kompetencji Kadry kierowniczej

Moduł I: Skuteczny menedżer (szkolenia interpersonalne)

Moduł II: Skuteczny menedżer (Szkolenia prawne)

Moduł III: Skuteczny menedżer (szkolenia z zarządzania placówką i personelem)

Moduł IV: Skuteczny menedżer (Szkolenia językowe)

  • BLOK 3: Rozwój kompetencji Kadry administracyjnej

Moduł I: Profesjonalna kadra administracyjna (szkolenia interpersonalne)

Moduł II: Profesjonalna kadra administracyjna (Szkolenia prawne)

Moduł III: Profesjonalna kadra administracyjna (Szkolenia językowe)

Zajęcia prowadzone są:

  • w naszej siedzibie, w  odpowiednio przystosowanych salkach szkoleniowych, w tym:

- kursy językowe: w dni robocze,

- pozostałe szkolenia: w dni robocze i weekendy,

  • wg autorskich programów dopasowanych do potrzeb uczestników projektu.

 

Każdy uczestnik otrzymuje wyżywienie (za wyjątkiem uczestników kursów językowych) oraz materiały szkoleniowe, segregator i długopis.

Warunkiem ukończenia udziału w projekcie jest uczestnictwo w min. 80% czasu trwania każdego szkolenia (zgodnie z indywidualną ścieżką szkoleniową) i podejście do pre- i posttestów danego szkolenia.

Informacja o zrealizowaniu celów projektu poprzez osiągnięcie założonych wskaźników zostanie opublikowana na naszej stronie WWW po zakończeniu projektu.

 

Projekt jest współfinansowany z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki - Priorytet VIII - Regionalne kadry gospodarki, Działanie 8.1 - Rozwój pracowników i przedsiębiorstw w regionie, Poddziałanie 8.1.1 - Wspieranie rozwoju kwalifikacji zawodowych i doradztwo dla przedsiębiorstw.

Więcej informacji na temat Funduszy Unii Europejskiej, w tym Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki znajdą Państwo na:

www.efs.gov.pl

www.wup-krakow.pl

Centrum Zdrowia Tuchów Sp. z o.o.
33-170 Tuchów ul. Szpitalna 1
Sekretariat
Tel. 14 65 35 101
Fax.14 65 35 104

Co roku na raka jelita grubego umiera w Polsce ponad 10 tys. osób. Badania profilaktyczne są jednym z najskuteczniejszych sposobów leczenia. Teraz badania przesiewowe raka jelita grubego będą jeszcze bardziej dostępne.

 

Rozpoczęła się bowiem realizacja programu  profilaktycznego „Szansa na zdrowie dla mieszkańców Małopolski”, realizowanego

Zapewniające intymność, komfortowe i bardzo dobrze wyposażone. Takie są nowe sale oddziału położniczego i neonatologicznego Centrum Zdrowia Tuchów.

 

Od 13 października będą już z nich korzystały młode matki. Otwarcie oddziałów oznacza zakończenie realizacji jednego z największych projektów inwestycyjnych ostatnich lat w Tuchowie pod hasłem „Nowoczesn

Bezpieczne wykonywane przy użyciu pierwszego w regionie, bardzo dokładnego, aparatu cyfrowego z niską dawką promieniowania RTG. Panie pomiędzy 50 a 69. rokiem życia mogą je wykonać bezpłatnie,  aby potwierdzić, że są zdrowe.

Centrum Zdrowia Tuchów  w ramach Zespołu Chirurgii Jednego Dnia wykonuje zabiegi polegające na usunięciu trzeciego migdałka. Operacje usunięcia trzeciego migdałka w Centrum Zdrowia Tuchów wykonują lekarze z wieloletnim stażem: lek. med. Urszula Horbacewicz - specjalista otolaryngolog oraz lek. med. otolaryngolog i specjalista audiolog - Przemysław Jarmoliński.  Zabiegi wykonywane są bezpłatnie w ramach kontraktu  z Narodowym Fundusz

Zabiegi usuwania zaćmy nowoczesną metodą fakoemulsyfikacji przeprowadza lek. med. Adam Słoka - specjalista w zakresie okulistyki. Posiadamy nowoczesny sprzęt, proponujemy  krótkie terminy, wykorzystujemy amerykańskie soczewki.  

 

 

 

 


To, co nas wyróżnia:

 

  • Wysokiej klasy specjaliści

Pracownia Tomografii Komputerowej jest najnowocześniejszym oddziałem diagnostycznym w Centrum Zdrowia Tuchów. Wyposażona została, w najlepszy w swojej klasie, 16-rzędowy tomograf Toshiba Aquilion wraz z dwumonitorową stacją lekarską i automatyczną strzykawką. Wielorzędowy tomograf zapewnia optymalne parametry skanowania, minimalną w pełni bezpieczną dla Pacjenta, dawkę promieniowania rentgenowskiego or

Rejestracja elektroniczna:
- wpisz swoje dane kontaktowe
- kliknij "wyślij"
- skonktaktujemy się z Tobą aby umówić się na najlepszy dla Ciebie termin