MENU:
PORADNIA LECZENIA UZALEŻNIEŃ

Poradnia pomaga ona przede wszystkim chorym z problemem alkoholowym. Ale wśród pacjentów są także uzależnieni od narkotyków. Coraz więcej jest tak zwanych uzależnień behawioralnych np. od Internetu czy od hazardu.  Wśród pacjentów prócz osób uzależnionych, są także współuzależnieni członkowie ich rodzin.

 

Nie brakuje Dorosłych Dzieci Alkoholików – ludzi, którzy ze względu na warunki w domu rodzinnym w dorosłym życiu mają poczucie wyobcowania czy niższej wartości. Terapia dotycząca uzależnień trwa od 18 do 24 miesięcy. Po etapie wstępnym pacjenci prócz psychoterapii w grupie trafiają także na terapie indywidualne. Jak podkreśla personel podstawowym warunkiem uczestnictwa jest motywacja do zerwania z nałogiem. Dodajmy, że bardzo często pacjenci trafiają na terapię dzięki dobrej współpracy z placówkami opieki społecznej.

Centrum Zdrowia Tuchów Sp. z o.o.
33-170 Tuchów ul. Kolejowa 8b
Rejestracja
Tel. 14 68 70 400

Co roku na raka jelita grubego umiera w Polsce ponad 10 tys. osób. Badania profilaktyczne są jednym z najskuteczniejszych sposobów leczenia. Teraz badania przesiewowe raka jelita grubego będą jeszcze bardziej dostępne.

 

Rozpoczęła się bowiem realizacja programu  profilaktycznego „Szansa na zdrowie dla mieszkańców Małopolski”, realizowanego

Zapewniające intymność, komfortowe i bardzo dobrze wyposażone. Takie są nowe sale oddziału położniczego i neonatologicznego Centrum Zdrowia Tuchów.

 

Od 13 października będą już z nich korzystały młode matki. Otwarcie oddziałów oznacza zakończenie realizacji jednego z największych projektów inwestycyjnych ostatnich lat w Tuchowie pod hasłem „Nowoczesn

Bezpieczne wykonywane przy użyciu pierwszego w regionie, bardzo dokładnego, aparatu cyfrowego z niską dawką promieniowania RTG. Panie pomiędzy 50 a 69. rokiem życia mogą je wykonać bezpłatnie,  aby potwierdzić, że są zdrowe.

Centrum Zdrowia Tuchów  w ramach Zespołu Chirurgii Jednego Dnia wykonuje zabiegi polegające na usunięciu trzeciego migdałka. Operacje usunięcia trzeciego migdałka w Centrum Zdrowia Tuchów wykonują lekarze z wieloletnim stażem: lek. med. Urszula Horbacewicz - specjalista otolaryngolog oraz lek. med. otolaryngolog i specjalista audiolog - Przemysław Jarmoliński.  Zabiegi wykonywane są bezpłatnie w ramach kontraktu  z Narodowym Fundusz

Zabiegi usuwania zaćmy nowoczesną metodą fakoemulsyfikacji przeprowadza lek. med. Adam Słoka - specjalista w zakresie okulistyki. Posiadamy nowoczesny sprzęt, proponujemy  krótkie terminy, wykorzystujemy amerykańskie soczewki.  

 

 

 

 


To, co nas wyróżnia:

 

  • Wysokiej klasy specjaliści

Pracownia Tomografii Komputerowej jest najnowocześniejszym oddziałem diagnostycznym w Centrum Zdrowia Tuchów. Wyposażona została, w najlepszy w swojej klasie, 16-rzędowy tomograf Toshiba Aquilion wraz z dwumonitorową stacją lekarską i automatyczną strzykawką. Wielorzędowy tomograf zapewnia optymalne parametry skanowania, minimalną w pełni bezpieczną dla Pacjenta, dawkę promieniowania rentgenowskiego or

Rejestracja elektroniczna:
- wpisz swoje dane kontaktowe
- kliknij "wyślij"
- skonktaktujemy się z Tobą aby umówić się na najlepszy dla Ciebie termin