MENU:
DLA PACJENTÓW

Badania kliniczne są szansą dla pacjentów na leczenie nowoczesnymi lekami, gdyż medycyna cały czas się rozwija. Nasz Ośrodek jest miejscem, w którym zdrowie pacjenta jest najwyższym priorytetem. Misją naszego Ośrodka jest przyspieszenie rozwoju nowych, bezpieczniejszych i efektywniejszych leków we współpracy z liczącymi się ośrodkami naukowymi oraz umożliwienie pacjentom dostępu do innowacyjnych terapii.

 

Nasze doświadczenie obejmuje już ponad 15 lat badań, głównie w obszarze diabetologii i kardiologii. Główny Badacz, lekarz Robert Witek, mający dwie specjalizacje – zarówno z diabetologii jak i z nefrologii, wraz z zespołem lekarzy i pielęgniarek dokładają wszelkich starań, aby przeprowadzić badanie kliniczne z najwyższą jakością.

 

W Ośrodku Badań Klinicznych w Wierzchosławicach, staramy się dbać o dobro naszych pacjentów, zapewniając im opiekę medyczną o wysokim standardzie. Swoim Pacjentom umożliwiamy dostęp do nowoczesnych terapii, stałą opiekę lekarską oraz regularne, bezpłatne badania diagnostyczne.

 

Jeśli chcesz sprawdzić możliwości uczestnictwa w badaniu klinicznym dla Ciebie lub chorego z Twojej rodziny, skontaktuj się z nami!

 

Główny Badacz

Lek. Med Robert Witek

Email: robertwitek1@gmail.com

Tel: +48607 100 404

 

Koordynator badań klinicznych

Mgr farm. Karolina Skrok

Email: kr.skr@outlook.com

Tel: +48 695 693 377

Centrum Zdrowia Tuchów Sp. z o.o.
33-170 Tuchów ul. Szpitalna 1
Sekretariat
Tel. 14 65 35 101
Fax.14 65 35 104

Co roku na raka jelita grubego umiera w Polsce ponad 10 tys. osób. Badania profilaktyczne są jednym z najskuteczniejszych sposobów leczenia. Teraz badania przesiewowe raka jelita grubego będą jeszcze bardziej dostępne.

 

Rozpoczęła się bowiem realizacja programu  profilaktycznego „Szansa na zdrowie dla mieszkańców Małopolski”, realizowanego

Zapewniające intymność, komfortowe i bardzo dobrze wyposażone. Takie są nowe sale oddziału położniczego i neonatologicznego Centrum Zdrowia Tuchów.

 

Od 13 października będą już z nich korzystały młode matki. Otwarcie oddziałów oznacza zakończenie realizacji jednego z największych projektów inwestycyjnych ostatnich lat w Tuchowie pod hasłem „Nowoczesn

Bezpieczne wykonywane przy użyciu pierwszego w regionie, bardzo dokładnego, aparatu cyfrowego z niską dawką promieniowania RTG. Panie pomiędzy 50 a 69. rokiem życia mogą je wykonać bezpłatnie,  aby potwierdzić, że są zdrowe.

Centrum Zdrowia Tuchów  w ramach Zespołu Chirurgii Jednego Dnia wykonuje zabiegi polegające na usunięciu trzeciego migdałka. Operacje usunięcia trzeciego migdałka w Centrum Zdrowia Tuchów wykonują lekarze z wieloletnim stażem: lek. med. Urszula Horbacewicz - specjalista otolaryngolog oraz lek. med. otolaryngolog i specjalista audiolog - Przemysław Jarmoliński.  Zabiegi wykonywane są bezpłatnie w ramach kontraktu  z Narodowym Fundusz

Zabiegi usuwania zaćmy nowoczesną metodą fakoemulsyfikacji przeprowadza lek. med. Adam Słoka - specjalista w zakresie okulistyki. Posiadamy nowoczesny sprzęt, proponujemy  krótkie terminy, wykorzystujemy amerykańskie soczewki.  

 

 

 

 


To, co nas wyróżnia:

 

  • Wysokiej klasy specjaliści

Pracownia Tomografii Komputerowej jest najnowocześniejszym oddziałem diagnostycznym w Centrum Zdrowia Tuchów. Wyposażona została, w najlepszy w swojej klasie, 16-rzędowy tomograf Toshiba Aquilion wraz z dwumonitorową stacją lekarską i automatyczną strzykawką. Wielorzędowy tomograf zapewnia optymalne parametry skanowania, minimalną w pełni bezpieczną dla Pacjenta, dawkę promieniowania rentgenowskiego or

Rejestracja elektroniczna:
- wpisz swoje dane kontaktowe
- kliknij "wyślij"
- skonktaktujemy się z Tobą aby umówić się na najlepszy dla Ciebie termin