MENU:
CHIRURGIA JEDNEGO DNIA

Chirurgia Jednego Dnia w Centrum Zdrowia Tuchów to jeden z najnowocześniejszych oddziałów zabiegowych i pooperacyjnych w regionie. Posiada w pełni wyposażony i profesjonalny blok operacyjny zapewniający najwyższy standard i komfort przeprowadzanych zabiegów i operacji. Do dyspozycji oddziału dostępne są wszystkie pracownie diagnostyczne i analityczne Centrum Zdrowia Tuchów.

 

Specjalistyczny zespół chirurgów i operatorów z Tarnowa, Krakowa i Nowego Sącza wykonuje zabiegi w zakresie chirurgii ogólnej, chirurgii naczyniowej, ortopedii, okulistyki i laryngologii. Oddział dysponuje nowoczesną aparaturą i salą operacyjną oraz komfortowymi pokojami. Wykwalifikowany zespół lekarzy i doświadczony personel medyczny gwarantują optymalny poziom bezpieczeństwa, wysoką jakość leczenia i troskliwą opiekę medyczną.

 

Operacje przeprowadzane w ramach Chirurgii Jednego Dnia polegają na skróceniu czasu oczekiwania na zabieg, zmniejszeniu ryzyka zakażeń i stresu Pacjenta. Nowoczesna technika operacyjna pozwala w krótkim czasie na precyzyjne wykonanie zabiegu i zminimalizowanie okres hospitalizacji.

 

Oddział realizuje świadczenia  w ramach umowy z Narodowym Funduszem Zdrowia, ponadto przeprowadza też zabiegi opłacane przez pacjentów. Umowa z NFZ pozwala na bezpłatne konsultacje ze skierowaniem od lekarza rodzinnego lub innego specjalisty. Usługi refundowane przez NFZ wykonywane są zgodnie z kolejką oczekujących. Natomiast świadczenia komercyjne mogą być przeprowadzane poza kolejnością, w  indywidualnie ustalanym, dogodnym terminie.

Centrum Zdrowia Tuchów Sp. z o.o.
33-170 Tuchów ul. Szpitalna 1
Sekretariat
Tel. 14 65 35 101
Fax.14 65 35 104

Rejestracja
Tel. 14 65 35 250
Tel. 14 65 35 260

Co roku na raka jelita grubego umiera w Polsce ponad 10 tys. osób. Badania profilaktyczne są jednym z najskuteczniejszych sposobów leczenia. Teraz badania przesiewowe raka jelita grubego będą jeszcze bardziej dostępne.

 

Rozpoczęła się bowiem realizacja programu  profilaktycznego „Szansa na zdrowie dla mieszkańców Małopolski”, realizowanego

Zapewniające intymność, komfortowe i bardzo dobrze wyposażone. Takie są nowe sale oddziału położniczego i neonatologicznego Centrum Zdrowia Tuchów.

 

Od 13 października będą już z nich korzystały młode matki. Otwarcie oddziałów oznacza zakończenie realizacji jednego z największych projektów inwestycyjnych ostatnich lat w Tuchowie pod hasłem „Nowoczesn

Bezpieczne wykonywane przy użyciu pierwszego w regionie, bardzo dokładnego, aparatu cyfrowego z niską dawką promieniowania RTG. Panie pomiędzy 50 a 69. rokiem życia mogą je wykonać bezpłatnie,  aby potwierdzić, że są zdrowe.

Centrum Zdrowia Tuchów  w ramach Zespołu Chirurgii Jednego Dnia wykonuje zabiegi polegające na usunięciu trzeciego migdałka. Operacje usunięcia trzeciego migdałka w Centrum Zdrowia Tuchów wykonują lekarze z wieloletnim stażem: lek. med. Urszula Horbacewicz - specjalista otolaryngolog oraz lek. med. otolaryngolog i specjalista audiolog - Przemysław Jarmoliński.  Zabiegi wykonywane są bezpłatnie w ramach kontraktu  z Narodowym Fundusz

Zabiegi usuwania zaćmy nowoczesną metodą fakoemulsyfikacji przeprowadza lek. med. Adam Słoka - specjalista w zakresie okulistyki. Posiadamy nowoczesny sprzęt, proponujemy  krótkie terminy, wykorzystujemy amerykańskie soczewki.  

 

 

 

 


To, co nas wyróżnia:

 

  • Wysokiej klasy specjaliści

Pracownia Tomografii Komputerowej jest najnowocześniejszym oddziałem diagnostycznym w Centrum Zdrowia Tuchów. Wyposażona została, w najlepszy w swojej klasie, 16-rzędowy tomograf Toshiba Aquilion wraz z dwumonitorową stacją lekarską i automatyczną strzykawką. Wielorzędowy tomograf zapewnia optymalne parametry skanowania, minimalną w pełni bezpieczną dla Pacjenta, dawkę promieniowania rentgenowskiego or

Rejestracja elektroniczna:
- wpisz swoje dane kontaktowe
- kliknij "wyślij"
- skonktaktujemy się z Tobą aby umówić się na najlepszy dla Ciebie termin