MENU:
Wiosenne przesileniewtorek, 1 kwi. 2014

Ekspert Akademii Zdrowia CZT prof. Paulin Moszczyński omawia problemy zdrowotne charakterystyczne dla tej pory roku i tłumaczy jak w najprostszy sposób można sobie z nimi radzić.

posłuchaj »
Odc. 14 Zapalenie zatokwtorek, 12 lis. 2013

Ekspert Akademii charakteryzuje jesienne i zimowe infekcje. Mówi o zapaleniu zatok, objawach choroby oraz jej diagnostyce oraz o zapaleniu płuc, symptomach, przebiegu i  zapobieganiu chorobie.

posłuchaj »
Odc. 13 Grypawtorek, 29 paź. 2013

Grypa - ekspert Akademii prof. Paulin Moszczyński mówi  o tym, co wywołuje chorobę, o jej objawach a także o wskazaniach i przeciwwskazaniach do szczepień.

posłuchaj »
Odc. 12 Boreliozaśroda, 17 kwi. 2013

Prof. Paulin Moszczyński opowiada o objawach, skutkach, przyczynach, zapobieganiu i sposobach leczenia tej choroby.

posłuchaj »
Odc. 11 Starzenie skóryczwartek, 11 kwi. 2013

Ekspert Akademii mówi o zagrożeniach związanych ze słońcem, o używaniu kremów ochronnych i o tym dlaczego palenie nie służy skórze.

posłuchaj »

W związku z hasłem Światowego Dnia Zdrowia ekspert Akademii mówi o leczeniu nadciśnienia tętniczego i czynnikach je ograniczających.

posłuchaj »
Odc. 9 Migrenaczwartek, 28 mar. 2013

Prof. Paulin Moszczyński opowiada o objawach, rodzajach i przyczynach schorzenia.

posłuchaj »
Odc. 8 Bulimiaśroda, 20 mar. 2013

Ekspert Akademii mówi o objawach, przyczynach i  psychofizycznym wymiarze tego schorzenia.

posłuchaj »
Odc. 7 Woda mineralnaśroda, 13 mar. 2013

Prof. Paulin Moszczyński prezentuje Walory zdrowotne i właściwości lecznicze wód mineralnych.

posłuchaj »
Odc. 6 Probiotykiśroda, 6 mar. 2013

Ekspert Akademii analizuje rolę mlecznych napojów fermentowanych dla zachowania zdrowia.

posłuchaj »

Centrum Zdrowia Tuchów Sp. z o.o.
33-170 Tuchów ul. Szpitalna 1
Sekretariat
Tel. 14 65 35 101
Fax.14 65 35 104

Co roku na raka jelita grubego umiera w Polsce ponad 10 tys. osób. Badania profilaktyczne są jednym z najskuteczniejszych sposobów leczenia. Teraz badania przesiewowe raka jelita grubego będą jeszcze bardziej dostępne.

 

Rozpoczęła się bowiem realizacja programu  profilaktycznego „Szansa na zdrowie dla mieszkańców Małopolski”, realizowanego

Zapewniające intymność, komfortowe i bardzo dobrze wyposażone. Takie są nowe sale oddziału położniczego i neonatologicznego Centrum Zdrowia Tuchów.

 

Od 13 października będą już z nich korzystały młode matki. Otwarcie oddziałów oznacza zakończenie realizacji jednego z największych projektów inwestycyjnych ostatnich lat w Tuchowie pod hasłem „Nowoczesn

Bezpieczne wykonywane przy użyciu pierwszego w regionie, bardzo dokładnego, aparatu cyfrowego z niską dawką promieniowania RTG. Panie pomiędzy 50 a 69. rokiem życia mogą je wykonać bezpłatnie,  aby potwierdzić, że są zdrowe.

Centrum Zdrowia Tuchów  w ramach Zespołu Chirurgii Jednego Dnia wykonuje zabiegi polegające na usunięciu trzeciego migdałka. Operacje usunięcia trzeciego migdałka w Centrum Zdrowia Tuchów wykonują lekarze z wieloletnim stażem: lek. med. Urszula Horbacewicz - specjalista otolaryngolog oraz lek. med. otolaryngolog i specjalista audiolog - Przemysław Jarmoliński.  Zabiegi wykonywane są bezpłatnie w ramach kontraktu  z Narodowym Fundusz

Zabiegi usuwania zaćmy nowoczesną metodą fakoemulsyfikacji przeprowadza lek. med. Adam Słoka - specjalista w zakresie okulistyki. Posiadamy nowoczesny sprzęt, proponujemy  krótkie terminy, wykorzystujemy amerykańskie soczewki.  

 

 

 

 


To, co nas wyróżnia:

 

  • Wysokiej klasy specjaliści

Pracownia Tomografii Komputerowej jest najnowocześniejszym oddziałem diagnostycznym w Centrum Zdrowia Tuchów. Wyposażona została, w najlepszy w swojej klasie, 16-rzędowy tomograf Toshiba Aquilion wraz z dwumonitorową stacją lekarską i automatyczną strzykawką. Wielorzędowy tomograf zapewnia optymalne parametry skanowania, minimalną w pełni bezpieczną dla Pacjenta, dawkę promieniowania rentgenowskiego or

Rejestracja elektroniczna:
- wpisz swoje dane kontaktowe
- kliknij "wyślij"
- skonktaktujemy się z Tobą aby umówić się na najlepszy dla Ciebie termin